Rekomenduojame

PDFSpausdintiEl. paštas

Produktai

SVEIKAS KLIMATAS PATALPOSE BE PELĖSIO !!!

  • SKAMOPLUS kalcio silikato higieninės plokštės
  • Puikus kainos/kokybės santykis
  • Sertifikuota pagal DIN ir ISO standartus produkcija

Naujiena Lietuvos rinkoje – SKAMOPLUS nuo pelėsio apsaugančios plokštės. Jos pagamintos iš kalcio silikato, pasižymi nedideliu svoriu, tad ir montavimo darbai yra atliekami greitai ir nesudėtingai. Didelė medžiagos gertis leidžia sugerti vis susikaupiantį kondensatą paversdamas garais jį vėl išskirdamas į orą. Taip konstrukcijų paviršius išlieka visada sausas ir neleidžia susidaryti pelėsiniam grybeliui. Papildoma apsauga nuo pelėsio susidarymo – didelis SKAMOPLUS plokščių Ph, kuris siekia 10,3. Nedegios (A1) kalcio silikato plokštės yra ekologiškos ir nekenksmingos sveikatai, atitinkančios visus higieninius standartus.

SKAMOPLUS nuo pelėsio apsaugančių plokščių privalumai ir pranašumai

Pradedant vykdyti pastato ar patalpų renovaciją yra labai svarbu skirti atitinkamą dėmesį jų apsaugai nuo pelėsio. SKAMOPLUS plokštės ne tik padeda atnaujinti patalpų vidų, bet ir užtikrina jų apsaugą nuo esamo/galimo pelėsio buvimo ar atsiradimo. Šios plokštės ne tik išsaugo sausus patalpų paviršius, bet tuo pačiu pagerina gyvenimo sąlygas, puikiai sulaiko šilumos slenksčius ir vidinį kondensatą, bei užtikrina šilumines ypatybes t.y. sumažina šilumos nuostolius iki 50 %. Naudojant SKAMOPLUS plokštes, pelėsis nebesidaugina net ir drėgnose patalpų vietose.

Visi puikiai suprantame, kad patalpoje atsiradęs pelėsis kelia pavojų net ir gyvybei. Tai organizmas susidedantis iš bakterijų, taigi jam užsiveisus, patalpoje nuolatos juda ir šios kenksmingos bakterijos. Tai pavojinga, nes gali sukelti grybelinės kilmės kosulį, alergiją.... Šios SKAMOPLUS plokštės pagamintos iš natūralių, sveikatai nekensmingų medžiagų ir yra ekologiškos.

"SKAMOPLUS" SAUGO DIDŽIAUSIĄ JŪSŲ TURTĄ – SVEIKATĄ, O KARTU IR JŪSŲ NAMUS

/
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2011 pelesis.lt Visos teisės saugomos.